SZKOLENIA INDYWIDUALNE

 


Zajęcia prowadzone są przez instruktorów techniki jazdy kat. A, którzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz świetnie znają obiekt. Szkolą również przyszłych instruktorów techniki jazdy pod kątem wymagających perfekcyjnego przygotowania egzaminów państwowych. 

Szkolenia indywidualne:

  • to zestaw różnorodnych zadań dla osób od poziomu podstawowego do zaawansowanego; 
  • ze względu na indywidualny charakter szkolenia ćwiczenia dobierane są bezpośrednio do umiejętności Klienta;
  • ⏱ Czas szkolenia: ok. 3 godzin.
  • Koszt: 990 zł/os.
  • program/przykładowe ćwiczenia  znajdziesz TUTAJ 

Dokumenty: przed przystąpieniem do szkolenia należy okazać prawo jazdy, dowód rejestracyjny z ważnym badanie technicznym i ubezpieczenie OC (niezbędne są oryginały).

 

Uwaga rabat! 💰
Jeśli kupisz voucher w naszym sklepie internetowym dla dwóch osób (na szkolenie w jednym terminie) otrzymasz rabat – aż 380 zł.
Oznacza to, że za szkolenie w parze zapłacisz 1600 zł (zamiast 1980 zł).

.

Te szkolenia możesz kupić w formie vouchera prezentowego w naszym sklepie internetowym.

Masz pytania? Chcesz się zapisać? Skontaktuj się z nami:
📞 514-059-522
📧 biuro@autodrompomorze.pl


Warunkiem zawarcia umowy dotyczącej udziału w szkoleniu organizowanym przez Pomorski Ośrodek ruchu Drogowego w Gdańsku (dalej jako PORD) jest uiszczenie 100 % opłaty za szkolenie. W chwili wpływu całej kwoty za szkolenie dochodzi do zwarcia umowy pomiędzy Zleceniodawcą a PORD. Wpłatę za szkolenie uiszcza się przelewem na rachunek bankowy dostępny w zakładce KONTAKT dokonując zakupu vouchera przez e-sklep lub bezpośrednio w kasie w Biurze ODTJ Autodrom Pomorze w Pszczółkach.