SZKOLENIA INDYWIDUALNE

 


Zajęcia prowadzone są przez instruktorów techniki jazdy kat. A, którzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz świetnie znają obiekt. Szkolą również przyszłych instruktorów techniki jazdy pod kątem wymagających perfekcyjnego przygotowania egzaminów państwowych. 

Szkolenia indywidualne odbywają się na dwóch poziomach:

Szkolenie I stopnia
to zestaw różnorodnych zadań dla osób od poziomu podstawowego do średniozaawansowanego. Ze względu na indywidualny charakter szkolenia ćwiczenia dobierane są bezpośrednio do umiejętności Klienta.
👉 Zobacz program szkolenia I stopnia.
⏱ Czas szkolenia: ok. 3 godzin.

Koszt: 620 zł/os.

Szkolenie II stopnia
dedykowane jest osobom zaawansowanym w jeździe na motocyklu. Na szkolenie II stopnia zapisać się mogą tylko te osoby, które ukończyły I stopień szkolenia w naszym Ośrodku.
👉 Zobacz program szkolenia II stopnia.
⏱ Czas szkolenia: ok. 3 godzin.

Koszt: 620 zł/os.

Dokumenty: przed przystąpieniem do szkolenia należy okazać prawo jazdy, dowód rejestracyjny z ważnym badanie technicznym i ubezpieczenie OC (niezbędne są oryginały).

 

Uwaga rabat! 💰
Jeśli kupisz voucher w naszym sklepie internetowym dla dwóch osób ( na szkolenie w jednym terminie) otrzymasz rabat – po 100 zł dla każdej z osób

.

Te szkolenia możesz kupić w formie vouchera prezentowego w naszym sklepie internetowym.

Masz pytania? Chcesz się zapisać? Skontaktuj się z nami:
📞 514-059-522
📧 biuro@autodrompomorze.pl

Warunkiem zawarcia umowy dotyczącej udziału w szkoleniu organizowanym przez Pomorski Ośrodek ruchu Drogowego w Gdańsku (dalej jako PORD) jest uiszczenie 100 % opłaty za szkolenie. W chwili wpływu całej kwoty za szkolenie dochodzi do zwarcia umowy pomiędzy Zleceniodawcą a PORD. Wpłatę za szkolenie uiszcza się przelewem na rachunek bankowy dostępny w zakładce KONTAKT
 dokonując zakupu vouchera przez e-sklep lub bezpośrednio w kasie w Biurze ODTJ Autodrom Pomorze w Pszczółkach.

.