Doskonalenie techniki jazdy

Doskonalenie Techniki Jazdy to nasz bestseller. Podczas szkolenia nauczysz się, jak poradzić sobie w nagłych sytuacjach na drodze np. podczas poślizgu.

Cel szkolenia: radzenie sobie w trudnych, nieoczekiwanych sytuacjach na drodze (m.in. unikanie poślizgów, omijania przeszkód)

Poziom szkolenia: średniozaawansowany

Czas trwania: 1 godzina

Pojazd: szkolenie obywa się samochodem Klienta lub samochodem ODTJ Autodrom Pomorze (Toyota Yaris)

Rodzaj szkolenia: indywidualne

Dokumenty**: koniecznie weź ze sobą prawo jazdy, dowód rejestracyjny z ważnym badaniem technicznym, ubezpieczenie OC. Jeżeli będziecie szkolić się na naszych pojazdach, wystarczy prawo jazdy.

Szkolenie ma charakter praktyczny i odbywa się na płycie poślizgowej

Przykładowe zadania*:

  • technika ruszania na śliskiej nawierzchni,
  • nadsterowność i podsterowność – jazda na płycie poślizgowej, poznanie granicy możliwości kierowcy i pojazdu,
  • porównanie drogi hamowania przy różnych prędkościach,
  • slalom na płycie poślizgowej – pozycja i efektywność pracy za kierownicą, zrozumienie zagrożenia utraty panowania nad pojazdem, niwelowanie nieprawidłowych nawyków,
  • podstawy jazdy defensywnej, hamowanie silnikiem, właściwy dobór biegów,
  • hamowanie na śliskiej nawierzchni z systemem ABS, bez systemu ABS, połączone z ominięciem przeszkody.

Koszt:
210 zł/godz. (samochód Klienta)
340 zł/ godz. (samochód ODTJ Autodrom Pomorze)

Każde szkolenie możesz kupić w formie vouchera prezentowego w naszym sklepie internetowym.

 

 

Zobacz, jak inni oceniają nasze szkolenia:

Dobra zabawa a przy okazji nauka polecam można dużo się dowiedzieć na temat techniki jazdy 😁

Mariusz

Fantastyczne miejsce. Instruktorzy na wysokim poziomie. Nawet taki staruch jak ja może się czegoś nowego nauczyć. Polecam gorąco. Zaświadczenie numer 499. Wrócę tu po dalszą naukę. Warto.

Edgar

Profesjonalne podejście personelu do klienta. Fajny tor do szkoleń z podnoszenia umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Można tu bezpiecznie sprawdzić swoje możliwości przy awaryjnym omijaniu przeszkody, sprawdzaniu drogi hamowania, wyprowadzaniu auta z poślizgu). Warto poświęcić kilka złotych na podniesienie swoich umiejętności i poprawę swojego bezpieczeństwa na drodze.

Gustaw


*Wyżej wymienione zadania mają charakter poglądowy. Ze względu na indywidualny charakter szkolenia zastrzegamy możliwość korekty programu w zależności od umiejętności osoby uczestniczącej w szkoleniu.
**Nie wystarczy kopia lub zdjęcie dokumentu. Niezbędny jest oryginał.


Warunkiem zawarcia umowy dotyczącej udziału w szkoleniu organizowanym przez Pomorski Ośrodek ruchu Drogowego w Gdańsku (dalej jako PORD) jest uiszczenie 100 % opłaty za szkolenie. W chwili wpływu całej kwoty za szkolenie dochodzi do zwarcia umowy pomiędzy Zleceniodawcą a PORD. Wpłatę za szkolenie uiszcza się przelewem na rachunek bankowy dostępny w zakładce KONTAKT  dokonując zakupu vouchera przez e-sklep lub bezpośrednio w kasie w Biurze ODTJ Autodrom Pomorze w Pszczółkach.