Doskonalenie techniki jazdy

ODTJ Autodrom Pomorze jest miejscem, gdzie każdy kierowca może doskonalić swoje umiejętności za kierownicą, poznać reakcję pojazdu na zmienne warunki atmosferyczne, drogowe i terenowe symulowane na płycie poślizgowej (prostokątnej i/lub pierściennej). Kierowca będzie mógł doświadczyć, jak pojazd zachowuje się podczas manewrów skrętu szosowego, manewrowego, awaryjnego, omijania przeszkody z hamowaniem i bez z wykorzystaniem systemu ABS oraz bez wspomagania, hamowania awaryjnego na prostej czy na łuku, a także zapoznać się z zjawiskiem utraty przyczepności kół, czy nadsterownością oraz podsterownością pojazdu*.
To wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów techniki jazdy, na profesjonalnym obiekcie. Na szkolenie z użyciem pojazdu  Klienta należy zabrać ze sobą dowód rejestracyjny i OC, każdorazowo zaś prawo jazdy.

Cenniki:

* szczegółowa oferta szkoleń dla motocyklistów znajduje się tutaj

Uwaga! Istnieje możliwość wynajęcia obiektu w ramach odrębnej umowy.

 


*Wyżej wymienione zadania mają charakter poglądowy. Ze względu na indywidualny charakter szkolenia zastrzegamy możliwość korekty programu w zależności od umiejętności osoby uczestniczącej w szkoleniu.