fbpx
28 paź 2020

ZASADY KORZYSTANIA Z USŁUG ODTJ W CZASIE PANDEMII

Drodzy Klienci!

Pomimo niesprzyjających warunków wciąż jesteśmy dla Was, byście mogli szlifować swoją technikę jazdy w warunkach specjalnych oraz na naszym torze szosowym. Bezpieczeństwo, nie tylko to na drodze, jest dla nas kluczową kwestią, dlatego nasze szkolenia prowadzimy z zachowaniem niezbędnych procedur sanitarnych.

✅ Szkolenia indywidualne pod nadzorem instruktora prowadzimy w formule 1:1. Nasze auta po każdym Kliencie poddawane są dezynfekcji. W czasie szkoleń niezbędne są maseczki, zarówno u instruktora, jak i osoby szkolonej.

✅ Dla większych grup, podczas szkoleń i kursów, gdzie program przewiduje część teoretyczną, posiadamy sale pozwalające na przeprowadzenie wykładu zgodnie z wymaganiami sanitarnymi (z zachowaniem bezpiecznego dystansu), a część szkoleń (np. Skid Training) realizujemy z wykorzystaniem krótkofalówek.

✅ Na naszym holu może przebywać maksymalnie 6 osób, prosimy  zatem o zachowywanie dystansu społecznego oraz nałożenie maseczki. Niezbędna jest również dezynfekcja rąk (dozowniki z płynem znajdują się w przedsionku wejścia głównego oraz na holu, przy wejściu na plac manewrowy).

Trzymajcie się zdrowo i do zobaczenia na torze! 🙂