Karting

Dysponujemy torem kartingowym o długości 1047 m (z możliwością skrócenia toru w razie potrzeb). Tor wyposażony jest w  system pomiaru czasu przejazdu. Do dyspozycji klientów są gokarty o mocy 9 KM, które mogą rozwinąć maksymalną prędkość 70 km/h. W wyścigach gokartowych mogą uczestniczyć dzieci, które ukończyły min. 13 lat i osiągnęły min. 150 cm wzrostu.

Nasz tor jest obiektem odkrytym, w związku z czym jazdy są ściśle uzależnione od warunków atmosferycznych.


SEZON 2022
OFERTA W PRZYGOTOWANIU

Najważniejsze informacje:

👉 W ramach wynajmu toru ODTJ udostępnia dla danej grupy Klientów  5 gokartów (nie ma możliwości wynajmu innej liczby gokartów)*. 

👉 Grupę reprezentuje Organizator, który dokonuje rezerwacji i płatności.

👉 Obowiązuje jazda w kaskach z homologacją. Osoby korzystające z naszych kasków zobowiązane są do założenia kasku na kominiarkę. Kominiarki dostępne są w sprzedaży w Biurze ODTJ Autodrom Pomorze w cenie 12 zł/szt.

👉 Kaski i gokarty są dezynfekowane po każdej grupie Klientów.

👉 Konieczna jest rezerwacja.  Informacja na temat dostępnych terminów i rezerwacja w Biurze Obsługi Klienta – tel. 514-059-522

* w przypadku większej liczby osób w grupie ODTJ może zaproponować Klienta jazdę w podgrupach (max pięcioosobowych), na zmiany po 15 minutach wyścigu. Cena każdego wyścigu pozostaje niezmienna, niezależnie od ilości osób biorących w nim udział. 

 

 SEZON 2022
własny gokart

Zapraszamy na nasz tor osoby dysponujące własnymi gokartami. Dostępne są terminy objęte naszą wypożyczalnią – jazda w przerwach pomiędzy wyścigami kartingowymi ODTJ. Cena wynajmu wynosi 90 zł brutto/ 1 gokart (=1 użytkownika), niezależnie od  czasu przebywania na obiekcie. Długość sesji treningowej każdorazowo uzależniona jest od innych rezerwacji toru (np. na szkolenia), zatem na etapie rezerwacji należy ustalić ramy czasowe treningu z Biurem Obsługi. Maksymalna ilość pojazdów umawianych na dany termin wynosi 10, wyłącznie w tej samej kategorii wiekowej.

  • Informacja na temat dostępnych terminów i rezerwacja w Biurze Obsługi Klienta – tel. 514 – 059-522.
  • UWAGA! Konieczna jest rezerwacja.